WYDARZENIA - STYCZEŃ 2024 - SP Dłutów

WYDARZENIA - STYCZEŃ 2024
KOSZYKARSKI SUKCES NASZYCH UCZENNIC PRZYWIEZIONY Z FRANCJI

W dniach 5-7 stycznia 2024 r., we Francji, odbył się turniej koszykówki ,,RISING STARS PARIS”. Do drużyny dziewcząt z Polski (rocznik 2011 i 2012) zostały powołane dwie nasze uczennice: Kinga Sarnowiak i Maja Kudra, grające w Basket 4Ever Ksawerów, obok zawodniczek z klubów w: Sosnowcu, Bydgoszczy i Bełchatowa. W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn z Europy. Nasza drużyna, grająca w barwach klubu Basket 4Ever Ksawerów była NAJLEPSZA i zdobyła złoty medal. BRAWO!

Pasja i poświęcenie pozwoliły osiągnąć tak wielki sukces. Po powrocie do kraju i przyjściu do szkoły, Kinga i Maja, otrzymały gratulacje od Pani Wójt Grażyny Maślanki-Olczyk i Pani Dyrektor Marioli Seligi, wychowawczyni oraz koleżanek i kolegów z klasy. Dziewczynki otrzymały także upominki, które ufundowało szkole koło TPD. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.